Obavijesti o forumu Pravilnik forumaInformacije o korisnicima Besplatni resursi Radovi naših članova

You are not connected. Please login or register

1
Originalnost on pon sij 09, 2012 3:07 pm

Mr.Joker

Koderator
Koderator
Koliko je bitno da forum bude originalan u odnosu na ostale? Da li kopije tematike doprinosi lošem kvalitetu foruma iako je dizajn dobar?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Korisnički profil

2
Re: Originalnost on pon sij 09, 2012 4:00 pm

Bubblz.

Administrator
Administrator
Mislim da ne postoji nešto kao "kopiranje foruma". Zašto? Zato jer niko ne može reći ovo sam ja izmislio i to niko ne može kopirati, kad Bog zna od koga je taj prvi subjekat uzeo ideje, je li on napravio web site ili forum kombinirajući 101 ideju drugih web/forum-a. Nikad ne znaš. Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Korisnički profil http://blink-design.forumotions.in

3
Re: Originalnost on pon sij 09, 2012 5:08 pm

Mr.Joker

Koderator
Koderator
Ne govorim samo o web forumima. Recimo neko dođe na ideju da prvi otvori nešto skroz revolucionarno, potpuno originalno i novo. I čim ga krene, odmah nahrle puno kopija istog.

Korisnički profil

4
Re: Originalnost on pon sij 09, 2012 5:31 pm

Mislim da je teško odgovoriti na ovo pitanje. Mislim da je lepo kad je forum originalan, kada ima neku tematiku koju drugi forumi nemaju, ali to je teško izvesti. A mislim da i ovaj forum treba da poradi na tome, vidjao sam teme na ovom forumu koje su kompletno kopirane sa drugih foruma neradi se to o jednoj temi nego o više njih.

Korisnički profil

5
Re: Originalnost on pon sij 09, 2012 10:09 pm

Reprezent

Dizajner
Dizajner
Kratko cu reci , ne moze niko biti originalan Smile
Mogu biti originalni u sitnicama jedino Smile

Udahnite duboko posle napada ljubomore jer zajedno ste jaci da nam pljunete pod prozore!

Korisnički profil http://www.talk-about.rs

6
Re: Originalnost on uto sij 10, 2012 6:14 am

Bubblz.

Administrator
Administrator
Ja od nikoga nisam ništa kopirao, za Dinu ne znam.
:S
Ovaj forum ima sve što bi trebao imati vezani za dizajn i forum. Smile

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Korisnički profil http://blink-design.forumotions.in

7
Re: Originalnost on uto sij 10, 2012 9:59 am

Bubblz. je napisao/la:Ja od nikoga nisam ništa kopirao, za Dinu ne znam.
:S
Ovaj forum ima sve što bi trebao imati vezani za dizajn i forum. Smile

Pa Dina je kopirala sa AC-ea ali OK meni to nesmeta nego samo kažem, a slažem se za to da ovaj forum ima sve što je potrebno za ovakve forume. Smile

Korisnički profil

Sponsored content

Prethodna tema Sljedeća tema